Voor de gemeente Roermond wordt door Den Ouden een nieuw busstation gerealiseerd. Het oude busstation is al opgebroken en de opbouwfase voor het nieuwe toekomstbestendige busstation is begonnen.
Jens | Ingenieurs & Adviseurs heeft voor Den Ouden het winnende plan van aanpak geschreven en verzorgt ook de engineering in Civil 3D. Daar zijn we trots op!
Het is namelijk een bijzonder complex project, waarbij echt alle facetten van ons vakgebied aan bod komen. Zo bevat het werk archeologie, saneringen, ligt het deels in de spoorzone, is het verdacht op conventionele explosieven, worden kabels en leidingen van diverse beheerders verlegd, komt er een gescheiden rioolstelsel én worden groeiplaatsen voor bomen gerealiseerd onder gesloten betonverhardingen. Een prachtige uitdaging!